Területi képviselő

Feladatok

› Túraterv szerinti boltlátogatás a magyar és multinacionális hálózatokban
› Rendelések, javaslatok termék kihelyezések kezelése
› Trade marketing jellegű felmérések
› Vevőgondozás, kapcsolattartás
› Területi problémák kezelése
› Régiós központokban készletek kezelése

Elvárások

› Legalább 3-4 éves képviselői pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
› Minimum érettségi
› Alapfokú számítógépes ismeret
› Proaktív, következetes munkavégzés
› Alkalmazkodó, de céltudatos személyiség
› Önállóság, gazdaszellem a terület kezelését illetően
› Jogosítvány, balesetmentes vezetői gyakorlat

Előny

› Meglévő kapcsolatrendszer
› Valós szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

› Versenyképes, teljesítményorientált jövedelem (fix + bónusz)
› Alkalmazotti státusz
› Modern informatikai háttér (PDA, mobil nyomtató)
› Mobiltelefon
› Céges autó
› Képzések
› Lendületes csapatmunka, profi szakmai vezetés

Név (kötelező)

E-mail (kötelező)

Telefon (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Fájl felöltés

  Megismertem, és elfogadom az adatkezelési tájékoztatót, és hozzájárulok ahhoz, hogy a fent megadott adataimat az adatkezelő kezelje.