Területi képviselő

Feladatok

  • Túraterv szerinti boltlátogatás a magyar és multinacionális hálózatokban
  • Rendelések, javaslatok termék kihelyezések kezelése
  • Trade marketing jellegű felmérések
  • Vevőgondozás, kapcsolattartás
  • Területi problémák kezelése
  • Régiós központokban készletek kezelése

Elvárások

  • Legalább 3-4 éves képviselői pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum érettségi
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Proaktív, következetes munkavégzés
  • Alkalmazkodó, de céltudatos személyiség
  • Önállóság, gazdaszellem a terület kezelését illetően
  • Jogosítvány, balesetmentes vezetői gyakorlat

Előny

  • Meglévő kapcsolatrendszer
  • Valós szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményorientált jövedelem (fix + bónusz)
  • Alkalmazotti státusz
  • Modern informatikai háttér (PDA, mobil nyomtató)
  • Mobiltelefon
  • Céges autó
  • Képzések
  • Lendületes csapatmunka, profi szakmai vezetés

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefon szám (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Fájl felöltés